SUPER-PHARM Zakopane - sklepy, godziny otwarcia, gazetki

SUPER-PHARM Zakopane - sklepy, godziny otwarcia, gazetki

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci SUPER-PHARM oraz godziny otwarcia w Zakopane. Aktualne gazetki promocyjne sklepu SUPER-PHARM oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu SUPER-PHARM
Reklama

SUPER-PHARM Zakopane - gazetki promocyjne

W miejscowości Zakopane znajdziesz obecnie 1 sklep SUPER-PHARM.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:9:00 - 20:00
  Wtorek:9:00 - 20:00
  Środa:9:00 - 20:00
  Czwartek:9:00 - 20:00
  Piątek:9:00 - 20:00
  Sobota:9:00 - 20:00
  Niedziela:10:00 - 18:00
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne SUPER-PHARM

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów SUPER-PHARM w miejscowości Zakopane ważne w tym tygodniu (02.10 - 08.10). Dostępne gazetki: 2 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

W aplikacji Moja Gazetka, znajdziesz zawsze wszystkie gazetki promocyjne, które są codziennie aktualizowane. Aplikacja Moja Gazetka dostępna jest na systemy Android, Windows Phone, iOS oraz Blackberry. Gazetka promocyjna Super-Pharm oferuje produkty kosmetyczne. Super-Pharm kładzie nacisk na urodę, zdrowie i piękno.

Super-Pharm – krótka historia

Super-Pharm to sieć sklepów, na którą składają się trzy elementy – apteka, drogeria i perfumeria. Wszystkie trzy kategorie skupione są w jednym miejscu. Początek działalności Super-Pharm to lata 70-te, kiedy na przedmieściach izraelskiego miasta Hercliija został otwarty pierwszy sklep. Inicjatorem był Murray Koffler, który planował zaistnieć na izraelskim rynku. Z biegiem lat rozwinęła się sieć sklepów Super-Pharm i aktualnie działają w Izraelu, Polsce i Chinach. Łącznie można doliczyć się ponad 200 sklepów na całym świecie. Super-Pharm rozpoczęło swoją działalność w Polsce na początku 2001 roku.

Co oferuje Super-Pharm?

Sieć sklepów Super-Pharm oferuje wszelkie produkty z branży kosmetycznej. Dla kategorii żeńskiej proponowane są kosmetyki do makijażu popularnych marek. Super-Pharm posiada również rozmaite perfumy oraz środki do higieny osobistej. Nie zabraknie także propozycji dla męskiej części populacji, bowiem oferują zróżnicowane męskie zapachy oraz kosmetyki do golenia. W gazetkach promocyjnych Super-Pharm wyselekcjonowane są najciekawsze produkty przeznaczone do codziennego użytku.

Korzyści dla klientów

Super-Pharm oferuje wiele korzyści dla klientów, a mianowicie:

 • uczestnictwo w klubie LifeStyle – system kumulacji i wymiany punktów na produkty w atrakcyjnych cenach,
 • gazetki promocyjne Super-Pharm – zestawienie atrakcyjnych produktów na czas określony,
 • aplikacja mobilna – narzędzie, które pozwoli być na bieżąco z ofertami oraz wyszukać najbliższy sklep.