KFC Gazetka reklamowa ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

KFC

Sieć restauracji KFC to coraz popularniejsze miejsce, by zjeść smaczy posiłek. Króluja to przede wszystim kurczaki, ale każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Co więcej, dzięki kuponom jedzenie stanie się jeszcze przyjemniejsze (i tańsze). Sprawdzić aktualne kupony możesz na mojagazetka.com!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

KFC

KFC, czyli Kentucky Fried Chicken to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi założona w marcu 1930 roku przez Harlanda Sandersa. Gwiazdą menu KFC jest kurczak serwowany w kilku formach, a jego doskonały smak zapewnia unikalna mieszanka 11 ziół i przypraw. Firma od lat wychodzi z założenia, że aby posiłek był smaczny i udany, wszystkie składniki muszą być świeże i najwyższej jakości.

Fast Food pielęgnując swoje tradycje współpracuje tylko ze sprawdzonymi lokalnymi dostawcami, a produkty dostarczane są do restauracji kilka razy w tygodniu. Firma posiada w tej chwili ponad 18 tysięcy lokali na całym Świecie. Każdego dnia amerykański fast food odwiedzany jest przez kilkanaście milionów klientów.

Tajemnica doskonałego smaku jedzenia w KFC kryje się w procesie jego przygotowania. Codziennie mięso, które jest serwowane klientom przygotowuje się ręcznie. Panierowanie, smażenie i grillowanie kurczaka odbywa się zaraz przed wydaniem, bo tylko wtedy produkt zachowuje wszystkie swoje walory smakowe.

Reklama