McDonald's Gazetka reklamowa ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

McDonald's

Wpadnij do McDonald’s na śniadanie, obiad i kolację – różnorodna oferta restauracji przypadnie do gustu każdemu. Atrakcyjne ceny i częste akcje promocyjne zachęcają do kupowania w McDonald’s. W serwisie mojagazetka.com znajdziesz aktualne obniżki na pyszne jedzenie!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

MCDONALD’S

To amerykańska sieć barów szybkiej obsługi. Historia McDonald’s sięga maja 1940 roku, a do dziś fast food otworzył blisko 35 tysięcy restauracji w ponad stu różnych krajach. Oprócz stacjonarnych restauracji, McDonald’s oferuje swoim klientom McDrive, który jest ukłonem w stronę zmotoryzowanych fanów amerykańskiej marki. Przedsiębiorstwo, jako pierwsze w historii barów szybkiej obsługi, wprowadziło do swojego menu poranną ofertę śniadaniową, a pod marką McCafe restauracja prowadzi sprzedaż kawiarnianych produktów.

McDonald’s oferuje swoim klientom szeroki wybór kanapek, napojów i deserów, a także dodatków, takich jak frytki i sałatki. Ich zróżnicowanie pozwala na skomponowanie odpowiednio zbilansowanego posiłku przez osoby mające różne potrzeby i upodobania. Duża część surowców spożywczych pochodzi z krajowych upraw i hodowli. Wielokrotne kontrole, które przechodzi każdy produkt, od fazy hodowli czy uprawy po moment zakupu przez klienta, służą zachowaniu świeżości, bezpieczeństwa i pełnych wartości odżywczych.

Reklama