1. Strona główna
 2. Lokalizacje
 3. Szydłowiec
 4. jawa
 5. Kolejowa 9A, 26-500 Szydłowiec
Sklep jawa w miejscowości Kolejowa 9A, 26-500 Szydłowiec - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Sklep jawa w miejscowości Kolejowa 9A, 26-500 Szydłowiec - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Dzięki Moja Gazetka znajdziesz sklepy jawa w Twojej okolicy oraz aktualne gazetki promocyjne w sklepach sieci w miejscowości Kolejowa 9A, 26-500 Szydłowiec. jawa to sieć sklepów posiadająca swoje oddziały w całej Polsce.

Zobacz wszystkie gazetki jawa

Dokładny adres sklepu jawa:Kolejowa 9A, 26-500 Szydłowiec

Godziny otwarcia

jawaSzydłowiec
26-500 Szydłowiec
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:8:00 - 18:00
Wtorek:8:00 - 18:00
Środa:8:00 - 18:00
Czwartek:8:00 - 18:00
Piątek:8:00 - 18:00
Sobota:8:00 - 14:00
Niedziela:zamknięte
Reklama

Aktualnie brak gazetki sieci jawa. Sprawdź inne oferty, które mogą Cię zaciekawić.

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów jawa w miejscowości Szydłowiec ważne w tym tygodniu (20.05 - 26.05). Dostępne gazetki: 6 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sklepy jawa Szydłowiec - godziny otwarcia

W miejscowości Szydłowiec znajdziesz obecnie 1 sklep jawa.

Kolejowa 9A, 26-500 Szydłowiec
Poniedziałek:8:00 - 18:00
Wtorek:8:00 - 18:00
Środa:8:00 - 18:00
Czwartek:8:00 - 18:00
Piątek:8:00 - 18:00
Sobota:8:00 - 14:00
Niedziela:zamknięte
Reklama
Reklama

Jawa - czysto i pięknie

Parę faktów

 • Jawa to projekt detaliczny organizowany przez Komplex Torus Sp z o.o.
 • Jawa to projekt adresowany do osób szukających pomysłu na business, prowadzących Drogerię lub stoisko chemiczno – kosmetyczne w markecie spożywczym.
 • Jawa to najlepsza oferta sieciowa dla niezależnych placówek detalicznych oparta na korzyściach jakie daje konsolidacja działań dystrybutora i sklepu.

Historia firmy

 • 1997 r. - Powstaje marka Jawa
 • 26 listopada 2012 r. - Powstaje sieć Jawa
 • 13 kwietnia 2013 r. Ruszył projekt otwarć własnych sklepów
 • sierpień 2013 r. - Otwarcie pierwszej drogerii zintegrowanej
 • 14.01.2014 r.- 220 sklepów w sieci Jawa.
 • 31 października 2015 r. - 590 sklepów w sieci Jawa.

Misja

 • korzyści z robienia codziennych zakupów w nowoczesnym sklepie blisko domu na warunkach pozwalających konkurować z największymi sieciami handlowymi

Cele

 • stworzenie ogólnopolskiej rozpoznawalnej sieci sklepów detalicznych w których konsumenci realizują swoje codzienne zakupy art. chemii gospodarstwa domowego, art. higienicznych, kosmetyków i kosmetyki kolorowej
*sporządzono na podstawie strony domowej drogerii jawa

Marka Jawa powstała w 1997 roku jako projekt detaliczny zorganizowany przez Komplex Torus Sp z o.o.. Kierowany jest do tych, którzy szukają sposobu na własny biznes albo już prowadzą drogerię lub stoisko kosmetyczne, chemiczne w większym sklepie czy supermarkecie spożywczym. W 2012 roku projekt przeistoczył się w sieć Jawa. Oferuje najlepsze możliwości niezależnym placówkom sprzedaży detalicznej, która opiera się na korzyściach konsolidacji działań sklepu oraz dystrybutora, świetnie sprawdzającej się już od 2013 roku. Rok po otwarciu pierwszej drogerii zintegrowanej w całym kraju funkcjonuje już 220 sklepów zrzeszonych w sieci, a w roku 2015 – aż 590 i liczba ta ciągle rośnie. Tak pomysłodawcy osiągnęli założony cel, którym była budowa rozpoznawalnej w całym kraju sieci sklepów przyjaznych i dostępnym dla niemal każdego konsumenta.

Spółka Komplex-Tours zdecydowała się stworzyć sieć sklepów kosmetycznych oraz sieci mniejszych stoisk objętych patronatem marki pod hasłem „Czysto i Pięknie”. Misją marki jest zapewnianie konsumentom korzyści z robienia codziennych zakupów chemiczno-kosmetycznych w sklepie o nowoczesnej infrastrukturze, w pobliżu ich domów, a partnerom położenie w sytuacji pozwalającej na konkurowanie z najbardziej znanymi sieciami drogerii, perfumerii i innych sklepów kosmetycznych. Spełnienie obietnicy wygodnych zakupów w znacznym stopniu ułatwia gazetka drogerii Jawa, w której umieszczone są aktualne promocje. Założyciele mają świadomość, że ludziom coraz częściej zależy na zrobieniu oszczędnych zakupów w „sklepie w pobliżu” bez marnowania dużej ilości czasu i nadwyrężania swojego portfela. Sklepy z logo Jawa wychodzą naprzeciw tym wymaganiom i zapewniają stały dostęp do kompleksowej oferty porównywalnej z tą oferowaną przez największe drogerie. Właściciele sklepów, którzy zdecydują się na współpracę z siecią, otrzymują wsparcie w postaci gotowego know-how na biznes, szansę zwiększenia swoich obrotów i skuteczną obronę przed konkurencją w postaci hipermarketów i licznych dyskontów.

Promocyjna oferta Komplex Torus – gazetka z towarami o obniżonych cenach – pozwala zrobić sprytne zakupy oraz zaoszczędzić czas i pieniądze. Po przejrzeniu ulotki można szybko wybrać odpowiednie produkty i z gotową listą zakupów udać się do najbliższego sklepu. Sieć oferuje szeroki asortyment. Kosmetyki kolorowe (m.in. marek Rimmel, Max Factor, Maybeline, Lirene, L’Oreal, Eveline), kosmetyki do pielęgnacji ciała (jak balsam, mleczko do ciała, emulsja nawilżająca, krem z filtrem UV), perfumy (Puma, Adidas, C-Thru itp.), chemia gospodarcza (proszek do prania, płyn do mycia szyb, płyn do płukania tkanin, kostki do zmywarki, płyn do naczyń) i artykuły higieniczne wielu różnych marek oraz całe mnóstwo innych środków, dodatków i akcesoriów, które niezbędne są w każdym gospodarstwie domowym. Lokalizacja placówek została zorganizowana w taki sposób, by zakupy robić „po drodze’, „przy okazji” i zapewniać wygodę obecnym i potencjalnym klientom. Brak konieczności „wyprawy” wyłącznie w celu zaopatrzenia się w chemię i kosmetyki jest zdecydowaną zaletą sieci Jawa.

Poza tym, że w gazetkach znajdują się informacje o wyprzedażach w sieci Jawa, promocje i przeceny, obecne są także liczne konkursy. Poprzednie edycje, jak np. „Dzień ojca z Gillette”, „Letni manicure”, „Kolorowy dzień dziecka” czy „Dzień matki z Bielendą” cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów, a to z powodu niezwykle atrakcyjnych nagród, jakie można było zdobyć za wykonanie zadań konkursowych.

Jawa – drogerie, których gazetka zawsze podpowie Ci dobre pomysły na kosmetyczne zakupy. Razem z naszą aplikacją tworzą duet, dzięki któremu dowiesz się o najlepszych promocjach.