1. Головна
  2. Рецепти
  3. Faszerowane grillowane pieczarki z kozim serem

Рецепт для Faszerowane grillowane pieczarki z kozim serem.Що приготувати і як приготувати Faszerowane grillowane pieczarki z kozim serem..

Faszerowane grillowane pieczarki z kozim serem – Рецепти в {{appName}}!
Stokrotka Supermarket
12 інгредієнтів1h
Легкий
4 порцій
Реклама

Ви можете позначити продукти, які є у вас вдома, квадратиками зліва

Реклама
Przygotowujemy farsz: szalotki obieramy i drobno siekamy. Jeśli pieczarki miały ogonki, odcinamy je i siekamy. W szerokim rondlu o grubym dnie na małym ogniu rozgrzewamy łyżkę oleju i szklimy na nim szalotkę.
Następnie dodajemy posiekany czosnek i chwilę przesmażamy, dodajemy posiekane ogonki piecza rek (jeśli mamy). Potem kolejno dodajemy porcjami szpinak i gdy tylko zmniejszy objętość, pomidory z sosem.
Doprawiamy lekko solą, pieprzem i płatkami chili (opcjonalnie) i na koniec dodajemy uprażone na suchej patelni orzeszki pinii oraz ugotowaną quinoę. Mieszamy i chwilę dusimy bez przykrycia.
Przygotowujemy kapelusze: umyte i osuszone pieczarki nacieramy olejem, oprószamy lekko solą i pieprzem. Do każdej pie czarki nakładamy farsz, a na wierzch układamy plasterek sera koziego.
Pieczarki - osobno - zawijamy w folię aluminiową z zapasem i układamy na rozgrzanym grillu. Zapiekamy ok. 20-30 minut, w zależności od wielkości pieczarek. Podajemy z grillowanym chlebkiem pita.
Готово!Рецепти готові, тепер можна насолоджуватися стравою.

Подивіться інші рецепти

Реклама

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Завантаж на Google Play