App StoreGoogle Play

Gazetki promocyjne takko

również na urządzeniu mobilnym

Takko Fashion

Takko Fashion to niemiecki producent odzieży i dodatków, obecny na rynku modowym od 1999 roku. Sklepy Takko znajdziemy w aż 17 krajach Europy, także w Polsce. Z niemal 2 tys. sklepów w Europie Takko jest jednym z największych dyskontowych sprzedawców odzieży.

Oferta Takko skierowana jest głównie do młodych dorosłych oraz dzieci. Gazetka promocyjna Takko pozwala znaleźć odzież damską – w tym także odzież w rozmiarówce plus size – męską i dziecięcą. Poza standardową odzieżą dostaniemy także bieliznę, dodatki, torebki, stroje kąpielowe i odzież sportową. Promocje w Takko łatwo śledzić, przeglądając regularnie aktualną ofertę w gazetkach promocyjnych.

Takko deklaruje, że oferta sieci jest doskonale dopasowana do upodobań i potrzeb klientów. Ubrania dostępne w sklepach Takko charakteryzują się satysfakcjonującą jakością w przystępnych cenach. Takko stawia także na dostępność, otwierając swoje sklepy w mniejszych i większych miastach. Przeceny w Takko umożliwiają zakup produktów sezonowych w niższych cenach niż zazwyczaj – podobnie jak cykliczne wyprzedaże.

Producent przykłada wagę do etycznych rozwiązań, ekologii i poprawy warunków pracy w zakładach produkcyjnych. Takko może pochwalić się licznymi certyfikatami jak Global Organic Textile Standard, Better Cotton Initiative, Fair Wear Foundation czy OEKO-TEX® Standard 100.

Gazetka Takko dostępna jest na naszej stronie oraz w aplikacji Moja Gazetka. Znajdziecie w niej zawsze aktualną ofertę, informacje o przecenach oraz sezonowe nowości.