Aktualne i najnowsze gazetki reklamowe i promocyjne hipermarketów, supermarketów i innych sieci handlowych

  1. Strona główna
  2. Najnowsze gazetki

Najnowsze gazetki

Obejrzyj najnowsze gazetki promocyjne Twoich ulubionych sklepów. Znajdź aktualne promocje i zrób zakupy taniej!

Proponowane wpisy na blogu

Zmiany w niedzielach handlowych 2023!
05.12.2023

W 2023 roku zostały tylko dwie niedziele handlowe, jednak ostatnio zaszły duże zmiany! Czy wciąż będzie można zrobić zakupy w Wigilię? Nowe niedziele handlowe w […]

Zobacz, ile kosztowały te produkty 10 lat temu!
01.12.2023

Każdej i każdemu z nas czasami wyrwie się, że „kiedyś to było lepiej”. Ale czy dotyczy to też ofert supermarketów? Zajrzeliśmy do przeszłości, żeby sprawdzić, […]

Jaka woda jest najlepsza do picia?
23.11.2023

Woda wodzie nierówna, ale jak rozpoznać wartościową wodę na półkach supermarketów i czy można pić wodę z kranu? Lepsza gazowana, a może przegotowana? Jaką wodę […]

Najnowsze gazetki promocyjne zawsze pod ręką

Chcesz robić zakupy taniej? To właśnie tutaj znajdziesz najnowsze gazetki reklamowe swoich ulubionych sklepów: super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, odzieżowych, salonów z elektroniką i wielu innych.

Aktualne gazetki reklamowe pomogą Ci znaleźć najlepsze promocje i zaplanować sprawne, oszczędne zakupy. Produkty z najnowszych gazetek możesz dodawać do listy zakupów, a samą listę udostępnić innym osobom.

Aktualne gazetki tak szybko, jak to możliwe

Zawsze staramy się, aby gazetki promocyjne pojawiały się tak szybko, jak to tylko możliwe zarówno na stronie, jak i w aplikacji. Możesz mieć pewność, że najnowszą gazetkę, na którą czekasz, obejrzysz od razu, gdy tylko będzie dostępna. Czas publikacji aktualnej gazetki u nas to tylko moment po tym, gdy pojawia się ona na stronie sklepu. Nie musisz szukać najnowszych gazetek promocyjnych na stronach różnych supermarketów, bo u nas znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu.

Filtrowanie najnowszych gazetek po kategoriach

Aby przeglądanie gazetek reklamowych było łatwe i wygodne, możesz skorzystać z filtrów.

Po pierwsze, możesz wybrać, aby wyświetlały się najnowsze gazetki jedynie z wybranych kategorii, np. ze wszystkich dostępnych sklepów budowlanych, ze wszystkich drogerii, wszystkich sklepów z meblami itp. Kategorie można ze sobą łączyć i wyświetlać jednocześnie np. wszystkie gazetki ze sklepów zoologicznych oraz supermarketów.

Po drugie, możesz wybrać, aby wyświetlały się aktualne gazetki promocyjne wyłącznie wybranych sklepów, np. tylko gazetki Biedronki lub tylko gazetki ALDI. Podobnie jak wyżej, tutaj też możesz łączyć filtry i wyświetlać jednocześnie gazetki reklamowe kilku sklepów.

Gazetki promocyjne ulubionych sklepów

Jeśli chcesz, możesz przeglądać najnowsze gazetki promocyjne tylko ze swoich ulubionych sklepów. Aby to było możliwe, stwórz listę ulubionych sklepów, a następnie wybierz odpowiednią opcję na liście aktualnych gazetek reklamowych. To wyjątkowo funkcja, która pozwoli Ci oszczędzić na scrollowaniu niezliczonych gazetek reklamowych.

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Pobierz w Google Play