deichmann

Gazetki promocyjne deichmann

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Deichmann

Historia Deichmanna rozpoczyna się w 1913 roku w robotniczej dzielnicy Essen-Borbeck, w samym sercu Zagłębia Ruhry, swój zakład szewski otwiera Heinrich Deichmann. Po ponad stu latach mały zakład szewski, który Deichmann prowadził wraz z żoną, staje się ogromnym przedsiębiorstwem znanym na całym świecie. Ciekawostka jest, ze do dnia dzisiejszego Deichmann to firma rodzinna tworzona ze środków własnych.

Miłośnicy obuwia i mody mogą dziś zrobić zakupy w 26 krajach, w 3989 sklepach. Firma Deichmann oferuje duży wybór różnorodne modele i marki obuwia – także sportowego – dla pań, panów i dzieci. Na całym świecie ambasadorami marki zostają celebryci i gwiazdy. Klienci sieci sklepów mogą również zaopatrzyć się w kosmetyki pielęgnacyjne do butów, a także modne dodatki takie jak torby i torebki.

Grupa Deichmann w samych tylko Niemczech w 2017 roku sprzedała 74,2 milionów par butów. Potrzebujecie butów na ślub albo dla świeżo upieczonego przedszkolaka? W Deichmannie znajdziecie obuwie dobre na każdą okazje i na pewno nie wyjdziecie ze sklepu z pustymi rękami. Polscy klienci zakupy mogą zrobić w 230 sklepach na terenie całego kraju, co ważne salony Deichmann znajdziecie zarówno w znanych centrach handlowych dużych miast jak i w mniejszych miejscowościach. Nie martwcie się! Zawsze macie po drodze do Deichmanna!