NORTH FISH

Gazetki promocyjne NORTH FISH

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

NORTH FISH

North Fish to sieć polskich barów szybkiej obsługi, która od 2002 roku specjalizuje się w serwowaniu dań z ryb oraz owoców morza, a także autorskich kanapek oraz soków smoothies, które przygotowywane są na miejscu. Rybny fast food w trosce o najwyższą jakość i świeżość produktów wyselekcjonował sieć dostawców, u których zamawia ryby.

Według North Fish przepis na idealną potrawę tkwi w szczegółach. Oprócz sprawdzonych źródeł dostaw, wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez wykwalifikowanych kucharzy.

Restauracje North Fish otwierane są w największych miastach Polski, zarówno w centrach handlowych, jak i w punktach stacjonarnych przy ulicach. Oprócz tradycyjnych restauracji North Fish oferuje klientom usługę Plus, w ramach której produkty z menu grillowane są na oczach klientów. W tej formule oferowane są nowe, niedostępne w innych lokalizacjach gatunki ryb i owoców morza. W listopadzie 2017 roku utworzono także North Fish Easy, gdzie elementami wyróżniającymi są uproszczone menu i szybkość realizacji zamówień.