App StoreGoogle Play

Gazetki promocyjne saturn

również na urządzeniu mobilnym

W aplikacji Moja Gazetka, znajdziesz zawsze kompletne gazetki promocyjne, które są codziennie aktualizowane. Aplikacja Moja Gazetka dostępna jest na systemy Android, Windows Phone, iOS oraz Blackberry. Gazetka promocyjna Saturn zawiera produkty związane ze sprzętem RTV i AGD, oprogramowaniem oraz grami komputerowymi.

Historia sklepu Saturn

Saturn jest niemiecką siecią marketów, która aktualnie działa w czterech krajach Europy. Jego początki sięgają lat 60-tych, bowiem wtedy powstał pierwszy sklep na terenie Niemiec. Saturn zaliczany jest do najstarszych europejskich marek, które oferują sprzęt elektroniczny. Pierwszy sklep pojawił się w Polsce w 2004 roku. Od tamtej pory sieć sklepów systematycznie się rozwija i obecnie w Polsce istnieje 20 placówek, natomiast w Europie jest ich ponad 200.

Zakupy w Saturnie – bogata oferta

Saturn to miejsce, w którym można kupić praktycznie wszystko z branży elektronicznej. W jej skład wchodzą. W gazetce promocyjnej sklepu Saturn znajdziesz m.in.:

  • elektronika użytkowa,
  • sprzęty RTV i AGD,
  • komputery i akcesoria,
  • sprzęt telekomunikacyjny i fotograficzny.

Saturn oferuje towar z najwyższej półki w bardzo korzystnych dla klientów cenach. Jeżeli pojawia się nowość na rynku, to w sklepie Saturn z pewnością da się ją kupić. Saturn prowadzi również sprzedaż swoich własnych marek, których ceny są niezwykle atrakcyjne, a często nawet niższe od konkurentów rynkowych. Ostatnio Saturn uruchomił również sprzedaż biletów na kultowe koncerty w Polsce.

Saturn – miejsce nieograniczonych korzyści

Mocną stroną Saturna jest szereg możliwości i usług dopasowanych pod klientów. Istnieje możliwość zakupów na raty, zarówno w sklepie, jak i online. Ponadto, towar z Saturna można zamówić do paczkomatów, bądź bezpośrednio kurierem do domu. Nowością, jaką Saturn niedawno wprowadził jest możliwość utworzenia Konta Plus, ponieważ dostarcza szereg korzyści dla klientów, a mianowicie:

  • sprawniejszy system reklamacji;
  • wartościowe rabaty na zakupy w sklepie internetowym;
  • informacje o konkursach, promocjach i loteriach;
  • spersonalizowane oferty dostosowane do użytkownika.