1. Головна
  2. Блог
  3. Aplikacja Moja Gazetka – sprawdź, jakie nowe funkcje dostępne są po aktualizacji

Aplikacja Moja Gazetka – sprawdź, jakie nowe funkcje dostępne są po aktualizacji

зображення автора

Magda

15 czerwca 2018

Moja Gazetka to aplikacja zbierająca w jednym miejscu gazetki promocyjne, kupony i oferty wielu sklepów i restauracji. Ponad 70 sklepów podzielonych na 13 kategorii tak, aby ułatwić wyszukiwanie. Dodatkowo, oferty są publikowane z wyprzedzeniem i na bieżąco aktualizowane, co pozwoli Ci na zaplanowanie zakupów – nawet w niedziele.

moja gazetka

Od dziś (15 czerwca br.) w naszej aplikacji znajdziesz nowe funkcje. Aby wyjść naprzeciw użytkownikom i ich potrzebom, udostępniamy kalendarz, w którym zaznaczone są niedziele niehadlowe i inne dni wolne od pracy.  W wyszukiwarce możesz też po nazwie znaleźć nie tylko sklepy i ich gazetki, ale również produkty, które w tych gazetkach są aktualnie w promocji. Umożliwiamy również zeskanowanie kart lojalnościowych tak, aby odciążyć portfele, ale nadal wszystkie mieć pod ręką.

Nie musisz już googlować!

W prosty sposób sprawdź, w którą niedzielę zrobisz zakupy, a na którą musisz przygotować swoją lodówkę wcześniej. Opcja pierwsza pokazuje dzień dzisiejszy i najbliższe tygodnie, a druga widok kalendarzowy. Na zielono zaznaczone są niedziele handlowe, a na czerwono niehandlowe i święta.

moja gazetka

Znajdź produkt, którego potrzebujesz w promocyjnej cenie

W wyszukiwarce aplikacji znaleźć możesz nie tylko sklep i jego gazetkę, ale również konkretny produkt będący akurat w promocji.

W szybki i prosty sposób znajdź swój ulubiony sklep…

moja gazetka

… lub produkt, którego potrzebujesz w obniżonej cenie

moja gazetka

 

Pozwól schudnąć portfelowi – zapisz karty w aplikacji

Nie musisz już nosić wszystkich kart lojalnościowych w portfelu! Zeskanuj je i dodaj do aplikacji.

Krok 1. Wyszukaj sklep

moja gazetka

 

Krok 2. Zeskanuj kartę

moja gazetka

 

Krok 3. Trzymaj wszystkie karty razem w aplikacji

moja gazetka

 

Jeśli jeszcze nie masz aplikacji Moja Gazetka na swoim smartfonie, to koniecznie ją ściągnij! Dostępna jest na 4 platformach: Android, iOS, Windows Phone i BlackBerry. Dodaj do ulubionych sklepy, z których najczęściej korzystasz i ciesz się gazetkami promocyjnymi zebranymi w jednym miejscu.