1. Головна
  2. Блог
  3. Black Friday 2017 – sklepy i ich oferty na tegoroczny Czarny Piątek

Black Friday 2017 – sklepy i ich oferty na tegoroczny Czarny Piątek

зображення автора

Magda

13 listopada 2017

Black Friday 2017

Black Friday to popularne w Stanach Zjednoczonych święto wyprzedaży. Od kilku lat Czarny Piątek zyskuje popularność również w Polsce. Tego dnia wiele znanych firm w znacznym stopniu obniża ceny swojego asortymentu. Poniżej przedstawiamy co przygotowały sklepy na Czarny Piątek w Polsce tego roku.

Black Friday – co to jest?

Dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia ma miejsce święto wyprzedaży. Stało się ono jednym z wielu symboli wolnego rynku w USA, handlu oraz bogactwa ofert handlowych.

Black Friday 2017 w Polsce

Czarny Piątek Wyprzedaży staje się każdego roku coraz bardziej popularny. Z każdą kolejną edycją większa pula sklepów oferuje swoim klientom największe przeceny w roku. Black Friday w Polsce odbędzie się w dniu 24 listopada. Oczywiście promocje nie trwają jeden dzień. Z reguły oferta ta przedłużana jest na kilka dni, a sklepy przygotowują się do niej już o wiele wcześniej.

Black Friday 2017 – oferty sklepów

Święto Wyprzedaży cieszy się w Polsce dużą popularnością. Z tego względu większość sklepów przygotowuje specjalną ofertę właśnie z tej okazji. Nie wszystkie sklepy ogłosiły jeszcze swoje promocje.

Black Friday w LIDL

Znany dyskont z okazji Black Friday przygotował dla swoich klientów specjalną gazetkę promocyjną. Podczas tego święta możemy liczyć na zniżki nawet na poziomie -70%. Podczas przeceny będzie można kupić głównie artykuły gospodarstwa domowego oraz elektronikę.

Przykładowe promocje:

  • Maszyna do szycia 150 zł taniej (499 zł zamiast 649 zł);
  • Gra FIFA 18 30 zł taniej (168 zł zamiast 198 zł);
  • Powerbank 71% taniej (7 zł zamiast 24,99 zł);

Black Friday w RTV EURO AGD

Tegoroczna edycja Black Friday w RTV EURO AGD nosi nazwę Black Weeks. Przez cały listopad co tydzień sklep oferuje zniżki na produkty z kategorii TV, Audio i Video, AGD oraz Gry i konsole.

Przykładowe promocje:

  • Tefal Pro Express Care 400 zł taniej (999 zł zamiast 1399 zł);
  • Płyta indukcyjna BOSH 200 zł taniej (1599 zł zamiast 1799 zł);
  • Laptop HP 255 G4 320 zł taniej (1499 zł zamiast 1819 zł);

Pełną listę sklepów biorących udział w Black Friday poznamy z samego rana dnia 24 listopada. Uważaj, aby podczas szaleństwa zakupów nie wpaść w szpony zakupoholizmu!

Nie masz jeszcze Mojej Gazetki?

–> Pobierz teraz, za darmo w Google Play lub App Store.