BURGER KING акційний каталог ✳️ Перевірте майбутні акції та знижки

BURGER KING

BURGER KING

W restauracji Burger King jesz do syta i nie przepłacasz! Zabierz znajomych na obiad i ciesz się pysznym jedzeniem w niskiej cenie. Najlepsze oferty czekają na ciebie w gazetce promocyjnej Burger Kinga – wejdź na mojagazetka.com i odkryj smakowite okazje w twojej okolicy!
0/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Наразі акційний каталог відсутній BURGER KING. Перевірте пізніше або перегляньте інші пропозиції.

Список магазинів BURGER KING

або шукати магазин BURGER KING поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

Burger King

Burger King to sieć restauracji typu fast food, która w polsce pojawiła się w 1992 roku. Sieć specjalizuje się głównie w burgerach i frytkach, oferuje także napoje, przekąski i desery. Na całym świecie Burger King ma ponad 15000 lokali, z czego około połowa zlokalizowana jest w Stanach Zjednoczonych.

Burger King deklaruje, że sekretem wyjątkowego smaku ich kanapek są grillowane na ogniu mięso oraz świeże warzywa. Wysokiej jakości składniki pozwalają osiągnąć efekt uwielbiany przez tysiące fanów Burger Kinga w Polsce i na świecie. Aby móc jeszcze bardziej rozkoszować się niepowtarzalnym smakiem, można skorzystać z jednej z licznych promocji! Dużą popularnością na tym polu cieszą się kupony do Burger Kinga.

Kupony do Burger Kinga pozwalają kupić promocyjne zestawy lub pojedyncze produkty w cenach niższych od standardowych. Cyklicznie wydawane blankiety kuponów można dostać w formie papierowej w restauracjach Burger King. Można je również otrzymać bez wychodzenia z domu - wystarczy tylko pobrać aplikację Moja Gazetka. Kupony Burger King online dostępne są na wyciągnięcie ręki, w dodatku w dużo bardziej ekologicznej opcji. Aby skorzystać z promocji wystarczy pokazać kupon przy kasie - nie musi być wydrukowany.

Реклама