IKEA акційний каталог ✳️ Перевірте майбутні акції та знижки

IKEA

IKEA

W sklepach szwedzkiej sieci IKEA znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do domu - meble, wyposażenie domu, łazienki, kuchni, pokoju i wiele więcej. Często można też liczyć na promocje! Sprawdź aktualne oferty w dowolnej chwili na mojagazetka.com!
4.5/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Наразі акційний каталог відсутній IKEA. Перевірте пізніше або перегляньте інші пропозиції.

Список магазинів IKEA

або шукати магазин IKEA поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

IKEA

To największe przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą detaliczną oraz produkcją mebli, a także artykułów dekoracyjnych. IKEA została założona w 1943 roku, a jej nazwa to akronim – skrót utworzony z inicjałów założyciela firmy Ingvara Kamprada (IK) oraz pierwszych liter nazw farmy i wioski, w których dorastał - Elmtaryd i Agunnaryd (EA). Grupa IKEA posiada 355 sklepów w 29 krajach, a ich liczba stale rośnie!

Szwedzki koncern meblowy oferuje swoim klientom szeroki asortyment artykułów wyposażenia domowego, który dostępny jest dla wielu ludzi, a nie tylko dla garstki wybranych. Przystępne cenowo produkty IKEA idą w parze z jakością towaru. Firma cechuje się funkcjonalnymi produktami, które są bardzo dobrze zaprojektowane i łatwe w montażu dla każdej osoby. Przedsiębiorstwo słynie z wzorowego podejścia do klienta, a dowodem tego jest IKEA Food, czyli bistro dostępne w każdym sklepie, dzięki któremu klienci nie robią zakupów na pusty żołądek. Oferta restauracji, podobnie jak sklepu, opiera się na jakościowych produktach w bardzo przystępnej cenie.

Реклама