Kakadu акційний каталог 23.03 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

Kakadu

Kakadu

Kakadu to sieć sklepów zoologicznych z profesjonalnym wyposażeniem i najlepszymi artykułami dla twojego pupila. Bez względu na to, czy masz psa lub kota, papugę, jaszczurkę albo rybki – zaopatrzysz się w potrzebne produkty w Kakadu. Zobacz promocyjną ofertę sklepu!
0/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Нові акційні каталоги Kakadu

Список магазинів Kakadu

або шукати магазин Kakadu поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

KAKADU

Firma została założona w 1999 roku i szybko stała się liderem rynku zoologicznego w Polsce. Koncepcja działalności od początku zakładała wyróżnienie się na tle innych sklepów zoologicznych. Kakadu liczy w tej chwili 42 punkty sprzedaży, które zostały zlokalizowane w najlepszych centrach i parkach handlowych w kraju.

W ofercie Kakadu dostępne są wysokiej jakości karmy, których nie możemy kupić w hipermarkecie. Obok karm firma specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów i przysmaków dla psów, kotów, gryzoni i innych zwierząt domowych. Kakadu prowadzi również sprzedaż zwierząt zarówno popularnych, jak i tych rzadko spotykanych. Wszystkie są pod stałą opieką lekarzy weterynarii.

Kakadu współpracuje również z wieloma Towarzystwami Opieki nad Zwierzętami, schroniskami oraz innymi instytucjami, którym leży na sercu dobro bezdomnych zwierzaków. W sklepach udostępniane są miejsca na prowadzenie wszelkich rodzajów zbiórek. Firma od lat w ramach “Akademii Kakadu” szerzy wiedzę o zwierzętach wśród swoich klientów.

Реклама