ORIFLAME акційний каталог 22.03 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

ORIFLAME

ORIFLAME

Drogeria i perfumeria Oriflame słynie z różnorodnej oferty kosmetyków i zapachów. Oferta sklepu zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Odkryj ekskluzywne produkty dla zdrowia i urody – kupuj na co dzień w Oriflame! Najnowsze okazje zakupowe sprawdzisz tutaj!
5/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Нові акційні каталоги ORIFLAME

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

ORIFLAME

Oriflame jest międzynarodowym holdingiem kosmetycznym. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1967 roku przez braci Jonasa i Roberta af Jochnick w Szwecji. Firma prowadzi sprzedaż bezpośrednią w 60 krajach. Ponad 3,6 miliona Konsultantów na całym Świecie zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków. Oriflame działa w systemie MLM, czyli nie posiada sieci sklepów ani struktur dostawy do innych przedsiębiorstw. Produkty Oriflame dostępne są tylko i wyłącznie za pośrednictwem Konsultantów.

W swoim portfolio holding posiada ponad 1000 naturalnych i innowacyjnych szwedzkich kosmetyków. Prowadzi także sprzedaż środków higieny osobistej, środków do makijażu, suplementów diety oraz akcesoriów. Oferta Oriflame skierowana jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn.

Oriflame głośno wspiera akcje ochrony środowiska naturalnego. Polityka firmy głosi dążenie do zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko i ekosystem. Szwedzkie przedsiębiorstwo jest także współzałożycielem fundacji World Childhood Foundation, która pod patronatem królowej Szwecji udziela pomocy potrzebującym dzieciom na całym Świecie.

Реклама