1. Strona główna
  2. Lokalizacje
  3. Mikołów
  4. Action
  5. Pszczyńska 14, 43-190 Mikołów
Sklep Action w miejscowości Pszczyńska 14, 43-190 Mikołów - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Sklep Action w miejscowości Pszczyńska 14, 43-190 Mikołów - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Dzięki Moja Gazetka znajdziesz sklepy Action w Twojej okolicy oraz aktualne gazetki promocyjne w sklepach sieci w miejscowości Pszczyńska 14, 43-190 Mikołów. Action to sieć sklepów posiadająca swoje oddziały w całej Polsce.

Zobacz wszystkie gazetki Action

Dokładny adres sklepu Action:Pszczyńska 14, 43-190 Mikołów

Godziny otwarcia

ActionMikołów
43-190 Mikołów
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00 - 20:00
Wtorek:9:00 - 20:00
Środa:9:00 - 20:00
Czwartek:9:00 - 20:00
Piątek:9:00 - 20:00
Sobota:9:00 - 20:00
Niedziela:zamknięte
Reklama

Action Pszczyńska 14, 43-190 Mikołów - gazetki promocyjne

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów Action w miejscowości Mikołów ważne w tym tygodniu (22.04 - 28.04). Dostępne gazetki: 1 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sklepy Action Mikołów - godziny otwarcia

W miejscowości Mikołów znajdziesz obecnie 1 sklep Action.

Pszczyńska 14, 43-190 Mikołów
Poniedziałek:9:00 - 20:00
Wtorek:9:00 - 20:00
Środa:9:00 - 20:00
Czwartek:9:00 - 20:00
Piątek:9:00 - 20:00
Sobota:9:00 - 20:00
Niedziela:zamknięte
Reklama

Sklepy Action znajdują się w miejscowościach

Reklama

Gazetka Action Polska: Twoje Centrum Najnowszych Promocji

Co znajdę w aktualnej gazetce Action?

Action dynamicznie rozwija się jako lider w segmencie dyskontów niespożywczych w Europie. Action oferuje asortyment, który obejmuje zarówno produkty codziennego użytku mało znanych marek, jak również artykuły znanych i lubianych producentów. Wszystko to w bardzo niskich cenach.

Gazetka promocyjna Action to źródło informacji o aktualnym asortymencie oraz jego cenach. Gazetka w wersji PDF jest zawsze dostępna w aplikacji Moja Gazetka oraz na naszej stronie internetowej, dzięki czemu w najłatwiejszy sposób zapoznasz się z aktualną ofertą.

Każda nowa gazetka Action to kilkadziesiąt promocji na artykuły potrzebne w każdym domu, w tym produkty sezonowe. Każdy tydzień w Action to również aż 150 nowych produktów. Warto na bieżąco przeglądać gazetki promocyjne, aby nie przegapić żadnej ciekawej oferty.

A kiedy nowa gazetka Action?

Nowa gazetka Action pojawia się w Mojej Gazetce co tydzień, w środę rano.

Gazetka Action od jutra — czyli od środy — będzie dostępna w Mojej Gazetce od rana. Warto włączyć powiadomienia — dzięki temu wyślemy Ci wiadomość od razu, gdy tylko pojawi się najnowsza gazetka Action. Ustawienia powiadomień znajdziesz w menu aplikacji oraz w ustawieniach swojego smartfona.

Moja Gazetka — zawsze aktualna gazetka Action

Dokładamy starań, aby gazetki promocyjne Action i innych sklepów pojawiały się najszybciej, jak to możliwe.

Otwórz Moją Gazetkę i dodaj sklep do ulubionych, klikając ikonę serduszka. Dzięki temu będziesz mogła jeszcze szybciej dotrzeć do aktualnej gazetki Action i zapoznać się z najświeższymi promocjami.

Dziękujemy za zaufanie setek tysięcy użytkowników, którzy co tydzień otwierają aplikację Moja Gazetka i przeglądają w niej najnowszą gazetkę Action. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz się wśród nich!

Czemu ceny w gazetce Action są tak niskie?

Action dzięki zakupom hurtowym może zapewnić różnorodność i jakość produktów, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

W sklepach Action można znaleźć ponad 6000 produktów, w tym aż 1500 produktów w cenie poniżej 5 zł.

Co można kupić w Action?

Zobacz aktualną gazetkę Action, aby przekonać się, jak bogaty jest asortyment tego sklepu! Kupisz tam produkty z aż 14 różnych kategorii.

W sklepach Action znajdziesz m.in. przybory plastyczne, akcesoria kuchenne, dekoracje do domu i ogrodu, zabawki dla psów i kotów, odzież i bieliznę, słodycze, środki czystości, kosmetyki pielęgnacyjne i do makijażu, narzędzia, produkty sezonowe i wiele, wiele więcej!

Mało kto wie, że produkty tej sieci są nagradzane, a te bestsellery regularnie pojawiają się w nowych gazetkach Action. To m.in.:

  • odłuszczacz Superfinn
  • bokserki bambusowe Ziki men
  • mleczka do opalania Zenova i Zenova Kids
  • sosy na grilla Big Jeff

Czy Action ma sklep online?

Niestety sklep internetowy Action nie istnieje. Strona internetowa sieci zawiera jedynie informacje o ofercie, bez możliwości zakupu produktów.

Żeby kupić najlepsze produkty w promocji, najlepiej śledzić aktualne gazetki Action i zaplanować wyjście na zakupy na tyle szybko, aby załapać się na unikatowy asortyment.

Gdzie jest najbliższy sklep Action?

Zapoznałaś się już z aktualną gazetką Action i chcesz zrobić tam zakupy? Jeśli nie wiesz, gdzie jest najbliższe Action, skorzystaj z funkcji lokalizacji w Mojej Gazetce.

Wystarczy wybrać tę opcję w menu i postępować zgodnie z instrukcją, a po chwili zobaczysz mapę, na której zaznaczone będą sklepy Action w Twojej okolicy. Teraz już masz wszystko, czego potrzebujesz, aby skorzystać z promocji!