Chorten Nowa Jabłona - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Chorten Nowa Jabłona - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci Chorten oraz godziny otwarcia w Nowa Jabłona. Aktualne gazetki promocyjne sklepu Chorten oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu Chorten
Reklama

Chorten Nowa Jabłona - gazetki promocyjne

W miejscowości Nowa Jabłona znajdziesz obecnie 1 sklep Chorten.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:5:30 - 20:00
  Wtorek:5:30 - 20:00
  Środa:5:30 - 20:00
  Czwartek:5:30 - 20:00
  Piątek:5:30 - 20:00
  Sobota:5:30 - 20:00
  Niedziela:10:00 - 18:00
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne Chorten

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów Chorten w miejscowości Nowa Jabłona ważne w tym tygodniu (20.05 - 26.05). Dostępne gazetki: 4 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sklepy Chorten znajdują się w miejscowościach

B

C

D

G

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

W

Z

Sieci handlowe w Nowa Jabłona

Zobacz wszystkie sklepy

Chorten – Polska Grupa Sklepów Spożywczych

Chorten to Grupa Polskich Sklepów Spożywczych, która powstała w 2009 roku z inicjatywy samych właścicieli sklepów. Pod tym szyldem działa obecnie blisko 1200 placówek handlowych w 9 województwach. Aż 350 punktów jest w województwie podlaskim, z którego wywodzi się Grupa Chorten. Są w niej sklepy spożywczo-przemysłowe, mięsne oraz monopolowe o różnej wielkości. To sklepy w najbliższym sąsiedztwie o różnej wielkości, w tym duże markety spożywcze. Chorten nie jest franczyzą, ale grupą partnerską, która powstała po to, by wspierać sklepy z polskim kapitałem, dlatego prowadzi ona kampanię społeczną „Kocham Polskę – kupuję w polskich sklepach”.

Gazetka Grupy Chorten

Oferta promocyjna Grupy Chorten w ramach gazetki obowiązuje w blisko 200 punktach handlowych w ciągu całego roku – regularnie przez dwa tygodnie, z tygodniową przerwą. Akcja promocyjna zaczyna się zawsze w czwartki, a kończy w środy. Na killkunastu stronach klienci znajdą zawsze około 100 produktów w świetnych cenach. W asortymencie tym są mięso i wędliny, nabiał, słodycze, przyprawy, gotowe produkty mrożone, napoje, w tym, piwa oraz chemia gospodarcza i kosmetyki. Warto też zwrócić uwagę na produkty marki własnej premium Grupy Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni.