1. Strona główna
  2. Lokalizacje
  3. Radzyń Chełmiński
  4. Chorten
  5. pl. Towarzystwa Jaszczurczego 7, 87-220 Radzyń Chełmiński
Sklep Chorten w miejscowości pl. Towarzystwa Jaszczurczego 7, 87-220 Radzyń Chełmiński - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Sklep Chorten w miejscowości pl. Towarzystwa Jaszczurczego 7, 87-220 Radzyń Chełmiński - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Dzięki Moja Gazetka znajdziesz sklepy Chorten w Twojej okolicy oraz aktualne gazetki promocyjne w sklepach sieci w miejscowości pl. Towarzystwa Jaszczurczego 7, 87-220 Radzyń Chełmiński. Chorten to sieć sklepów posiadająca swoje oddziały w całej Polsce.

Zobacz wszystkie gazetki Chorten

Dokładny adres sklepu Chorten:pl. Towarzystwa Jaszczurczego 7, 87-220 Radzyń Chełmiński

Godziny otwarcia

ChortenRadzyń Chełmiński
87-220 Radzyń Chełmiński
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:zamknięte
Wtorek:zamknięte
Środa:zamknięte
Czwartek:zamknięte
Piątek:zamknięte
Sobota:zamknięte
Niedziela:zamknięte
Reklama

Chorten pl. Towarzystwa Jaszczurczego 7, 87-220 Radzyń Chełmiński - gazetki promocyjne

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów Chorten w miejscowości Radzyń Chełmiński ważne w tym tygodniu (20.05 - 26.05). Dostępne gazetki: 4 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sklepy Chorten Radzyń Chełmiński - godziny otwarcia

W miejscowości Radzyń Chełmiński znajdziesz obecnie 1 sklep Chorten.

pl. Towarzystwa Jaszczurczego 7, 87-220 Radzyń Chełmiński
Poniedziałek:zamknięte
Wtorek:zamknięte
Środa:zamknięte
Czwartek:zamknięte
Piątek:zamknięte
Sobota:zamknięte
Niedziela:zamknięte
Reklama

Sklepy Chorten znajdują się w miejscowościach

B

C

D

G

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

W

Z

Reklama

Chorten – Polska Grupa Sklepów Spożywczych

Chorten to Grupa Polskich Sklepów Spożywczych, która powstała w 2009 roku z inicjatywy samych właścicieli sklepów. Pod tym szyldem działa obecnie blisko 1200 placówek handlowych w 9 województwach. Aż 350 punktów jest w województwie podlaskim, z którego wywodzi się Grupa Chorten. Są w niej sklepy spożywczo-przemysłowe, mięsne oraz monopolowe o różnej wielkości. To sklepy w najbliższym sąsiedztwie o różnej wielkości, w tym duże markety spożywcze. Chorten nie jest franczyzą, ale grupą partnerską, która powstała po to, by wspierać sklepy z polskim kapitałem, dlatego prowadzi ona kampanię społeczną „Kocham Polskę – kupuję w polskich sklepach”.

Gazetka Grupy Chorten

Oferta promocyjna Grupy Chorten w ramach gazetki obowiązuje w blisko 200 punktach handlowych w ciągu całego roku – regularnie przez dwa tygodnie, z tygodniową przerwą. Akcja promocyjna zaczyna się zawsze w czwartki, a kończy w środy. Na killkunastu stronach klienci znajdą zawsze około 100 produktów w świetnych cenach. W asortymencie tym są mięso i wędliny, nabiał, słodycze, przyprawy, gotowe produkty mrożone, napoje, w tym, piwa oraz chemia gospodarcza i kosmetyki. Warto też zwrócić uwagę na produkty marki własnej premium Grupy Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni.